Wie waren er allemaal prins?

Een overzicht van alle oud-prinsen van de Narre-Kappen.

1965 Prins Henkelman

1965
Prins Henkelman
Lambert Henkelman

1966 Plankenier - Frans Bunthof

1966
Prins Plankenier
Frans Bunthof

1967 Lescius Jan 1e - Jan Hermenskopie

1967
Prins Lescius Jan 1e
Jan Hermens

1968 Henry 1e - Hein Engels

1968
Prins Henry 1e
Hein Engels

1969 Pieter 1e - Pieter van de Kemenade

1969
Prins Pieter 1e
Pieter van Kemenade

1970 Ova Mark 1e - Martien van de Berk

1970
Prins Ova Marc 1e
Martien van de Berk

1971 Bastiaan 1e - Broer Bastiaans

1971
Prins Bastiaan 1e
Broer Bastiaans

1972 Caballo Ben 1e - Bernard Smits

1972
Prins Caballo Ben 1e
Bernard Smits

1973 Electron Mart 1e - Mart van Veen

1973
Prins Electron Mart 1e
Mart van Veen

1974 Boekenier Cor 1e - Cor Klomp

1974
Prins Boekanier Cor 1e
Cor Klomp

1975 Carolus - Karel Wernaart

1975
Prins Carolus 1e
Carel Wernaart
Prinses Cisca
Adjudant Broer

1976 Wim 1e - Wim van Hout

1976
Prins Wim d’n Urste
Wim van Hout
Prinses Mien
Adjudant Rein

1977 Pieter 2e - Piet Schuts

1977
Prins Pieter 2e
Piet Schuts

1978 Noud 1e - Noud Leenders

1978
Prins Noud 1e
Noud Leenders

1979 Federatus Peter 1e - Peter Uipkes

1979
Prins Federatus Peter 1e
Peter Uipkes

1980 Theo 1e - Theo Knoops

1980
Prins Theo 1e
Theo Knoops

1981 Teun 1e - Teun van Ham

1981
Prins Teun 1e
Teun van Ham

1982 Toon 1e - Toon Arts

1982
Prins Toon 1e
Toon Arts
Prinses Maria
Adjudant Rein

1983 Gerwin 19e - Piet van de Berk

1983
Prins Gerwin 19e
Piet van de Berk

1984 Mobilius Henry 1e - Henny Biemans

1984
Prins Mobilius Henny 1e
Henny Biemans

1985 Theo 2e - Theo van Duppen

1985
Prins Theo 2e
Theo van Duppen

1986 Jan 2e - Jan Bastiaans

1986
Prins Jan 2e
Jan Bastiaans

1987 Noud 2e - Noud Verhagen

1987
Prins Noud 2e
Noud Verhagen

1988 Cultunier Leo 1e - Leo de Weijer

1988
Prins Cultunier Leo 1e
Leo de Weijer

1989 Jan 3e - Jan Polman

1989
Prins Jan 3e
Jan Polman

1990 Twee Regenten - Theo van Duppen en Peter Uipkes

1990
Regenten Theo en Peter
Theo van Duppen  Peter Uipkes

1991 Domufa Bert 1e - Bert Verhagen

1991
Prins Domufa Bert 1e
Bert Verhagen

1992 Euphonius Martien 1e - Martien van den Broek

1992
Prins Euphonius Martien 1e
Martien van de Broek

1993 Continar - Tiny Looymans

1993
Prins Continar Tiny 1e
Tiny Looijmans

1994 Romaninar - Gerard Arts

1994
Prins Romarinar
Gerard Arts

1995 Frenkelerius - Gerrit van den Tillaart

1995
Prins Frenkelerius
Gerrit van de Tillaart

1996 Hannes 1e - Hans Schoenmakers

1996
Prins Hannes
Hans Schoenmakers

1997 Frederik 1e - Frits Driessen

1997
Prins Frederik de Urste
Frits Driessen

1998 Sfeerian 1e - Ian Aartsen

1998
Prins Sfeerian
Ian Aartsen

1999 Toon van Zeeland

1999
Prins Toon 2e
Toon van Zeeland

2000 Brandtonius, Tontje van den Broek

2000
Prins Brantonius
Ton van de Broek
Adjudant Willem de Laat

2001 Harold Hendriks

2001
Prins Sugonsla
Harold Hendriks
Adjudant Alsnogus – Tanco van de Laar

2002 Piet Verhagen

2002
Prins Ferro
Piet Verhagen
Adjudant Cargo – Joop Wouters

2003 Tanco

2003
Prins Tanco
Tanco van de Laar
Adjudanten Rock & Roll – Rini Jansen & Jeffrey Maas

2004 Violus

2004
Prins Violus
André van Rooij
Adjudant Cornutus – Pieter van Erp

2005 Wil

2005
Prins Wil d’n Urste
Wil Vlassak
Adjudant Hennie – Hennie van Engelen

2006 Diezel

2006
Prins Diezel
Harrie Vermeltfoort
Adjudant Boss – Theo Veldkamp

2007 Talpa

2007
Prins Talpa
Casper Mol
Adjudanten El Capitáno & El Portero – Dennis van Bladel & Bram vd Sande

2008 Freefall

2008
Prins Freefall
Jeroen Knoben
Adjudanten Jump & Style – Harold Hendriks & Gert Ketelaars

2009 Prins D'n Afdronk

2009
Prins d’n Afdronk
Berry Hiemstra
Adjudanten Dubbel & Trippel – Maurits van Dijk & Robin Vlemmix

2010 Prins Fortissimo

2010
Prins Fortissimo
Erik de Groot
Adjudanten Da Capo & Dal Segno – Twan van Erp & Pieter van Erp

2011 Prins Capo

2011
Prins Capo
Hans van den Berk
Adjudanten Vicino & Adjudant Amico – Jerry Verkuijlen & Piet Verhagen

Prins Metal en Adjudant Road
2012
Prins METAL
Twan der Kinderen
Adjudant Road – Anton Donkers
Adjudante Aqua, Prins Vurieus en Adjudante Flamma
2013
Prins Vurieus
Johan van Vroenhoven
Adjudante Aqua – Carla van Vroenhoven
Adjudante Flamma – Marjon Gevers
Adjudant Forchetta en Prins Coltello
2014
Prins Coltello
Bram Bastiaansen
Adjudant Forchetta – Koen Gevers
Prinses La Quinta, Adjudanten Primera, Segundo en Tercera
2015
Prinses La Quinta
Cindy van Rooij
Adjudant Primera – Alex Gevers
Adjudant Segundo – Twan van Erp
Adjudant Tercera – André van Rooij
Adjudant Cafika en Prins Teskavo
2016
Prins Teskavo
Johan de Louw
Adjudant Cafika – Gert Ketelaars

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *