Tijdens deze knotsgezellige 40e tonpraatavond krijgt u een reeks van topartiesten voorgeschoteld. Naast de bekende tonpraters Joep de Wildt, Robert van Dijk, Jasper van Gerwen en Rob Bouwman wordt de avond compleet gemaakt met optredens van de dansmariekes, onze huiskapel en natuurlijk de Gouwe Ouwe. De avond wordt feestelijk afgesloten met een optreden van Aplous.
De combinatie van entertainment, humor, muziek en cabaret is voor jong en oud een avond waarbij de lachspieren op volle kracht zullen moeten werken. Een garantie voor een avondje vol plezier en vermaak.
De eerste avond is op vrijdag 6 februari gevolgd door de tweede avond op zaterdag 7 februari. De laatste avond is op vrijdag 13 februari.
De openbare voorverkoop voor de Zwamavonden vindt plaats op woensdag 14 januari 2025 van 20:00 uur tot 21.00 uur in MFA D’n Heuvel aan de Heuvel 11 in Gerwen.
Vanaf donderdag 15 januari 2026 zijn de kaarten verkrijgbaar bij Tuindersbedrijf André van Rooij in Gerwen. Wees er snel bij want vol=vol.